Mida me pakume

Pakume MEFITROUTINE lehel erineva tasmega treeninguid, toitumisnõuandeid ja elustiili näiteid. Meie esimese treeningkava puhul ei pea sa minema jõusaali ega omama koduseid treeningvahendeid. Kõik treeningud saad sa tehtud kodust väljumata. Lisaks treeningutele üritame sind motiveerida ja teadlikumaks muuta esialgu läbi meie blogipostituste, kuhu tulevad erinevad toitumisalased nõuanded ja motiveerivad postitused meie klientidelt ja meilt. Treeningkavade valikus on pikaajalised ja lühiajalised treeningud. Treeningkavad koosnevad võimlemisest oma keha raskusega ja HIIT ning CrossFiti laatsetest treeningutest. Pikaajalise treeningkavaga liitud läbi tellimuse ning maksed on, kas iga kuu või kord aastas. Sobiliku lühiajalise treeningkava, mis kestab tavaliselt 4 kuni 6 nädalat ja keskendub ühele harjutusele või soorituse parandamisele, saad soetada läbi meie e-poe keskkonna. Meiega saad alustada muretut teekonda parema Mina suunas. Oleme SULLE abiks ja toeks, et saaksid treeningutest maksimumi! Alusta juba täna, et saaksid samm-sammult ja päev-päevalt parema enesetunde ja MINA poole liikuda!
 

Mis on kodune baastreening 

Treeningkava on mõeldud kodus või vabas õhus sooritamiseks. Ühtegi jõusaalis kasutuses olevat treeningvahendit me antud kavas ei kasuta. Ühe treeningu kestvus on ca 30 kuni 45 minutit. Kava koosneb erinevatest kükkidest, väljaastetest, surumisitest ning kindlasti treenime erineval viisil keha korsetti. Lisaks õpime antud kavas samm-sammult kätelseisu. Kõik harjutused on progreseeruvad ning hõlmavad korraliku soojendust ning demovideosid. Küsimuste korral saad alati meiega ühendust võtta. 

Kodusest baastreeningust osa saamiseks peaksid toimima järgmiselt. Valid endale sobiva makseplaani, kas maksad aastas korra, või maksad kuu kaupa. Aastane tellimus tuleb treenijale kindlasti soodsam. Tasudes sobiva makseplaani eest, hakkad sa nägema treeningplaanide alt kodust baastreeningu kava.

Kes me oleme

Oleme Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetanud treenerid, kes tegutsenud pikalt erinevas vanuses ja erineva treenitusastmega inimestega. Tahame MEFitRoutine abil pakkuda kõigile võimalust aktiivseks eluviisiks, sõltumata teie asukohast ja treenitustasemest. Usume, et regulaarne liikumine ja treening on aluseks tugevamale vaimsele ja füüsilisele tervisele ning annab positiivse efekti igapäeva toimetustele. MEFitRoutineis soovime, et inimene keskenduks iseendale, seda tähendavad sõnad meie nimes ME ehk mina, Fit ehk fitness ja Routine ehk rutiin. Ükskõik milline su päeva ka ei oleks peaksid sa suutma keskenduda korra päevas iseendale ja leidma oma rutiini ja teekonna parema ja treenituma Mina suunas.

Meie tiim, kes sinu eest hoolitseb

DSC09264.jpg

Esko Tõnisson

ASUTAJA JA TREENER

FIT4EVER OÜ

info@mefitroutine.com

DSC09288.jpg

Mihkel Keldoja

ASUTAJA JA TREENER

FIT4EVER OÜ

info@mefitroutine.com